پرسش های متداول

پرسش های شما. پاسخ های ما.

پرسش های متداول چیست؟

در این بخش ما پرسش های مشترک شما را جمع آوری کرده ایم و به آنها پاسخ داده ایم. در صورت بروز سئوال خواهشمندیم ابتدا این بخش را مطالعه کرده و در صورتی که پاسخ خود را نیافتید از بخش سئوالات و پیشنهادات با ما در ارتباط باشید.

چگونه یه اپ برای سفارش مشتریانم بسازم؟

چگونه یه کاتالوگ جامع برای محصولات و خدماتم تولید کنم؟

یکی از اهداف این تیم برآورده کردن نیاز شما عزیزان به بهترین وجه می باشد؛ پس در این زمینه ما را به بهتر شرح دادن نیاز خود و ارتباط مستقیم با ما یاری رسانید.

کاشناسان ما نهایت تلاش خود را جهت رضایت شما و پاسخگویی به نیاز شما خواهند داشت.

هدف ما باز کردن گره ای از کار شما می باشد، ما را با ارتباط مستقیم خود یاری رسانید.

آیا امکان اضافه کردن ایده جدید و یا بخش جدید به برنامه وجود دارد؟

بله، در این گونه موارد در صورتی که مورد جدیدی باشد لازم است ابتدا نیاز خود را به صورت مکتوب از طریق تماس با ما و یا ارسال ایمیل برای ما ارسال نمائید.
کارشناسان ما در اولین فرصت پس از بررسی ایده و درخواست شما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم در این خصوص را ارائه می نمایند

چگونه می توان اپ را بروز کرد؟

شما با مراجعه به بخش مدیریت اپ های خود می توانید آن را ویرایش نموده و در انتها با تائید نسخه قابل ارائه می توانید ورژن جدید را تولید نمائید.
مشتریان شما در اولین بار بعد از بروزرسانی اپ توسط شما، پیغامی مبنی بر بروزرسانی اپ توسط شما دریافت خواهند کرد و می توانند اپ را بروز نمایند.

اپ کاره برای چه کسانی مناسب است؟

تمام کسانی که دارای کسب و کار هستند و تمایل به معرفی محصولات و خدمات خود دارند میتوانند از اپلیکیشن ساز اپ کاره بهره ببرند و اپ خود را به سادگی تولید نمایند. صاحبین مشاغل، مدیران، پزشکان، کسبه و تمام افراد بسته به نیاز های خود میتوانند از امکانات اپ کاره استفاده نمایند.

آیا بعد از گذشت 6 ماه پشتیبانی، میبایست هزینه ای پرداخت نماییم؟

در حال حاضر این خدمات مجانی می باشد ولی در صورتی که تغییر رویه هزینه آن بسیار مناسب و ناچیز می باشد.

چطور می توانم از خدمات پشتیبانی سایت استفاده کنم؟

همکاران ما از طریق ارسال ایمیل، تماس تلفنی و شبکه های اجتماعی اپ کاره در دسترس شما و آماده پاسخگویی هستند.

چطور میتوانم اپلیکیشن خود را منتشر نمایم؟

بعد از دانلود اپلیکیشن خود، میتوانید آن را با استفاده از لینک دانلود که در مرحله نهایی به شما ارائه می شود و یا مارکت های موجود در بازار مانند بازار، مایکت، ... و یا در وب سایت خود منتشر نمایید.

اپ کاره چه امکاناتی دارد؟

با استفاده از اپلیکیشن ساز اپ کاره شما میتوانید بخش های مختلفی مانند اخبار، گالری تصاویر، کاتالوگ محصولات، پرداخت آنلاین، فروشگاه و فرم های تماس را در اپ خود اضافه نمایید.

آیا برای انتشار اپ محدودیتی وجود دارد؟

خیر، شما می توانید اپ خود را بدون هیچ گونه محدودیتی در انتشار آن در بین مشتریان خود پخش کرده و آن ها می توانند از آن استفاده نمایند.

اپ کاره چیست؟

اپ کاره یک وب سایت ساخت اپلیکیشن آنلاین و رایگان می باشد که با استفاده از آن میتوانید تنها طی 3 مرحله ساده اپلیکیشن مناسب کسب و کار خود را طراحی و دانلود و به مشتریان خود عرضه نمایید.

آیا برای استفاده از اپلیکیشن نیاز به اینترنت دارم؟

در اولین بار که اپ خود را نصب و اجرا مینمایید نیاز به اینترنت میباشد ولی بعد از آن میتوانید بصورت آفلاین استفاده نمایید.

آیا میتوانم اپلیکیشن آیفون هم بسازم؟

در حال حاضر این امکان به صورت رایگان وجود ندارد ولی در صورت نیاز می توانید با تیم فنی هماهنگی کنید تا در کمترین زمان و با هزینه مناسب ورژن ios آن طراحی و در اختیار شما قرار گیرد.

آیا امکان ساخت اپلیکیشن اختصاصی هم وجود دارد؟

در صورتیکه که خواسته های شما فراتر از امکانات موجود اپ کاره میباشد، میتوانید ازطریق تماس با همکاران ما، نیاز های خود را مطرح نمایید تا اپلیکیشن مورد نیاز شما، به صورت اختصاصی طراحی و ارائه شود.

آیا تبلیغات اپ کاره در اپلیکیشن ساخته شده وجود دارد؟

فقط لینک تولید کننده کار در هنگام شروع اپلیکیشن وجود دارد که در نسخه های اختصاصی امکان حذف آن وجود دارد.

آیا اپ کاره برای کسانی که آشنایی با طراحی و برنامه نویسی اپلیکیشن ندارند هم قابل استفاده است؟

در اپ کاره مراحل ساخت اپ بسیار ساده و تنها در 3 مرحله طراحی شده است و شما به راحتی و بدون نیاز به دانش کد نویسی و مهارت طراحی می توانید از آن استفاده کنید.

با ما در ارتباط باشید

سئوالات، نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید