طراحی اپلیکیشن و وب سایت

ساده و رایگان

محاسبه هزینه طراحی اپلیکیشن و وب سایت

مشاوره و محاسبه هزینه / زمان ساخت اپلیکیشن و وب سایت شما

مشاهده

بیشتر بدانید

طراحی سریع و آسان

همه چیز با سه شماره، بخش های اپ را تعیین کنید، اطلاعات خود را وارد کنید، ظاهر اپ را انتخاب کنید. اپ شما آماده برای دانلود و انتشار می باشد.

بروزرسانی و اضافه کردن بخش جدید

می توانید در هر زمان تغییراتی در بخش های اپ خود داده، اطلاعات آن را بروز کنید و یا حتی بخش سفارشی جدیدی سفارش داده به آن اضافه کنید.

گالری محصولات

شما می توانید برای محصولات و خدمات خود گالری تصویری ساخته و به اپ خود اضافه نمائید تا مشتریان با جزئیات بیشتری آشنا گردند.

کاتالوگ محصولات

به سادگی می توانید کاتالوگ محصولات و خدمات خود را طراحی و به اپ اضافه نمائید و می تواند شامل قیمت، مشخصات و ... باشد.

تنوع طرح ها

اپ کاره این قابلیت را به شما می دهد تا با توجه به سلیقه خود و مخاطبین خود، ظاهر، چیدمان محتوی، منوها و رنگ بندی اپ را طراحی نمائید.

این همه امکانات مجانی!

این امکانات را بدون پرداخت هیچ هزینه ای و به صورت مجانی در اختیار دارید. از اپ کاره استفاده کرده، لذت ببرید و به دوستان خود معرفی نمائید.

سریعترین راه طراحی اپلیکیشن

همین حالا شروع کن

آیا امکان اضافه کردن ایده جدید و یا بخش جدید به برنامه وجود دارد؟

بله، در این گونه موارد در صورتی که مورد جدیدی باشد لازم است ابتدا نیاز خود را به صورت مکتوب از طریق تماس با ما و یا ارسال ایمیل برای ما ارسال نمائید.
کارشناسان ما در اولین فرصت پس از بررسی ایده و درخواست شما با شما تماس گرفته و راهنمایی های لازم در این خصوص را ارائه می نمایند

چگونه می توان اپ را بروز کرد؟

شما با مراجعه به بخش مدیریت اپ های خود می توانید آن را ویرایش نموده و در انتها با تائید نسخه قابل ارائه می توانید ورژن جدید را تولید نمائید.
مشتریان شما در اولین بار بعد از بروزرسانی اپ توسط شما، پیغامی مبنی بر بروزرسانی اپ توسط شما دریافت خواهند کرد و می توانند اپ را بروز نمایند.

اپ کاره برای چه کسانی مناسب است؟

تمام کسانی که دارای کسب و کار هستند و تمایل به معرفی محصولات و خدمات خود دارند میتوانند از اپلیکیشن ساز اپ کاره بهره ببرند و اپ خود را به سادگی تولید نمایند. صاحبین مشاغل، مدیران، پزشکان، کسبه و تمام افراد بسته به نیاز های خود میتوانند از امکانات اپ کاره استفاده نمایند.

آیا برای انتشار اپ محدودیتی وجود دارد؟

خیر، شما می توانید اپ خود را بدون هیچ گونه محدودیتی در انتشار آن در بین مشتریان خود پخش کرده و آن ها می توانند از آن استفاده نمایند.

اپ کاره چیست؟

اپ کاره یک وب سایت ساخت اپلیکیشن آنلاین و رایگان می باشد که با استفاده از آن میتوانید تنها طی 3 مرحله ساده اپلیکیشن مناسب کسب و کار خود را طراحی و دانلود و به مشتریان خود عرضه نمایید.

آیا برای استفاده از اپلیکیشن نیاز به اینترنت دارم؟

در اولین بار که اپ خود را نصب و اجرا مینمایید نیاز به اینترنت میباشد ولی بعد از آن میتوانید بصورت آفلاین استفاده نمایید.

با ما در ارتباط باشید

سئوالات، نظرات و پیشنهادات خود را ارسال کنید